Komu pomagam?

Pomagam kobietom czującym przeciążenie, napięcie i stres związany z pracą i prywatnymi relacjami, odczuwającymi spadek nastroju i motywacji do życia, mającymi trudności z wyrażaniem emocji i radzeniem ze złością, chcącymi wyjść z dotychczasowej pętli niezadowolenia i powinności wobec innych, by wejść w nową rzeczywistość opartą o własny potencjał i zdrową pewność siebie.

Podczas procesu pracujemy nad tym, by zmienić Twoją jakość życia z tej, która nie zadowala i powoduje obciążenie, na tą, która da Ci przestrzeń na wzięcie większego oddechu, odreagowanie, i zadowolenie z siebie. Naszym wspólnym celem jest ZMIANA NA LEPSZE TWOJEJ JAKOŚCI ŻYCIA.

Komu pomagam?

Jeżeli zatem znajdujesz się w trudnej sytuacji zbyt dużego obciążenia, braku wsparcia i zadowolenia z sytuacji życiowej,  czujesz, że potrzebujesz pomocy by móc lepiej sobie radzić, pokonywać te trudności, spotkajmy się. Umów się ze mną na pojedynczą konsultację. Sprawdzimy, co się u Ciebie dzieje pod kontem Twoich doświadczeń, odczuwanego stresu, możliwości radzenia sobie  w Twojej konkretnej sytuacji życiowej..

Sprawdzimy, gdzie jesteś dzisiaj i czy jestem w stanie Ci pomóc, a jeśli tak, to jak taka współpraca miałaby wyglądać, byś mogła podjąć decyzję, czy jesteś w stanie podjąć się takiego procesu.

Zależy mi na tym, być mogła cieszyć się swoim życiem i być z radością patrzyła w przyszłość.

Jestem arteterapeutką, szkoleniowcem, muzykiem, żoną i mamą. Od 2013 roku zajmuję się rozwojem i terapią przez sztukę. Prowadzę Centrum Arteterapii „SensArte” w Warszawie. www.sensarte.pl 

Praca arteteraputy pokazała mi, że dzięki działaniom twórczym – szybciej i skuteczniej można dojść do rozwiązań konkretnych problemów, poszerzyć samoświadomość  i wzmocnić wewnętrznie.