Witaj!
Nazywam się
Anna Sikorska

Jestem arteterapeutką, szkoleniowcem, muzykiem, żoną i mamą.

Towarzyszę ludziom w drodze do zmiany. Wspieram w procesie radzenia sobie ze stresem, wychodzenia ze stanu przygnębienia, braku sensu i rezygnacji oraz dużego napięcia i złości, wynikających często z sytuacji życiowej związanych z pracą, relacjami rodzinnymi i realiami bycia rodzicem. Jestem zwolennikiem holistycznego podejścia do człowieka i jego zdrowia.

Moja Misja

Wsparcie ludzi, przede wszystkim rodziców i osoby pracujące w procesie zdrowienia i wprowadzania zmian mających na celu polepszenie jakości ich życia. Zmiany oraz spójności z samym sobą, pogłębianie społecznej świadomości o potrzebie dbania o zdrowie psychiczne.

Moje doświadczenie

Od 2013 roku zajmuję się rozwojem i terapią przez sztukę. Swoje doświadczenie (ponad 3000h) zbierałam podczas pracy w ośrodkach psychiatrycznych pracując grupowo i indywidualnie z dorosłymi i dziećmi (w tym osobami chorującymi psychicznie, doświadczającymi kryzysów psychicznych, osobami ze spektrum autyzmu), a także prowadząc liczne szkolenia dla biznesu z zakresu radzenia sobie ze stresem i relaksacji, radzenia z trudnymi emocjami, z zakresu wypalenia zawodowego i work life balance. Pracowałam m.in. w Szpitalu Tworkowskim, w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii, prowadziłam szkolenia dla Business Events, Tackel Consulting, Electrolux Polska, BBS Grupa Projektowa, Time for Wax, Filmoteki Narodowej, Urzędu Marszałkowskiego m.st. Warszawy, Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, licznych ośrodków terapeutycznych i oświatowych na terenie całej Polski. Cały czas poszerzam wiedzę i superwizuję swoją pracę, a obecnie jestem w trakcie szkolenia systemowo-psychodynamicznego, by jeszcze lepiej i efektywniej wspierać swoich Klientów.
Wykładałam na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie (do 2018 roku)  oraz od 2019 roku uczę arteterapii w Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu na studiach podyplomowych.
Od 2014 prowadzę w Warszawie Centrum Arteterapii „SensArte” www.sensarte.pl

Jestem arteterapeutką, szkoleniowcem, muzykiem, żoną i mamą. Od 2013 roku zajmuję się rozwojem i terapią przez sztukę. Prowadzę Centrum Arteterapii „SensArte” w Warszawie. www.sensarte.pl 

Praca arteterapeuty pokazała mi, że dzięki działaniom twórczym – szybciej i skuteczniej można dojść do rozwiązań konkretnych problemów, poszerzyć samoświadomość i wzmocnić wewnętrznie. Łączę szeroką wiedzę z zakresu działania arteterapii i psychologii oraz psychoterapii, z doświadczeniem w pracy ludźmi dotkniętymi problemem wypalenia zawodowego i kryzysów psychicznych związanych z problemami rodzicielstwa i przebytych osobistych traum.

Moje Pryncypia

Wiara w Boga, szczerość, zaufanie, empatia i uważność na potrzeby swoje i drugiego człowieka, piękno, zaangażowanie, wdzięczność.

Moje Pasje

Bycie żoną i mamą, arteterapia, gra na skrzypcach, taniec i muzyka flamenco, malowanie obrazów, rozmowy z przyjaciółmi.